Příležitosti pro lékaře

Klatovská nemocnice

Lékař/ka DĚTSKÉ odd. (ideálně L3)

Nemocnice akutní péče v Klatovech doplňuje tým dětského oddělení o lékaře se specializovanou způsobilost v oboru dětské lékařství nebo pediatrie L3 (popř. L2 se zájmem o další rozvoj v dané specializaci).

Klatovská nemocnice

Lékař/ka - transfuzní odd. / hematologie (též absolvent/ka)

Do nemocnice akutní péče v Klatovech hledáme na plný popř. částečný pracovní poměr lékaře/ku na transfuzní odd. Pozice je vhodná i pro absolventy se zájmem o obor.

Klatovská nemocnice

Lékař/ka - neurologické oddělení (i absolvent)

Do nemocnice akutní péče v Klatovech hledáme na plný popř. částečný pracovní poměr lékaře/ku na neurologické oddělení. Pozice je vhodná i pro absolventy se zájmem o obor.

Klatovská nemocnice

Lékárník / lékárnice (i absolvent)

Lékárna Klatovské nemocnice přijme na plný nebo i částečný úvazek lékárnici/níka. Vhodné pro absolventy i lékárníky s praxí.

Klatovská nemocnice

Lékař/ka TRN / plicní odd. / vedoucí lékař

Nemocnice akutní péče v Klatovech doplňuje tým odd. TRN (plicní odd.) o atestovaného lékaře s možností převzetí funkční pozice vedou lékař oddělení.

Klatovská nemocnice

Lékař/ka - psychiatrické odd. (L2/L3 a absolvent/ka)

Do nemocnice akutní péče v Klatovech hledáme na plný popř. částečný pracovní poměr lékaře/ku psychiatrického odd. ideálně L2/L3. Pro další rozvoj odd. pak přijmeme i absolventa/ku se zájmem o obor.

Klatovská nemocnice

Lékař/ka - ORL a chirurgie hlavy a krku

Nemocnice akutní péče v Klatovech doplňuje lékařský tým akreditovaného oddělení ORL a chirurgie hlavy a krku. Zájemcům ((L3, L2, L1, popř. absolvent ze zájmem o obor) nabízíme plný popř. i částečný úvazek, náborový příspěvek (dle praxe).

Klatovská nemocnice

Lékař/ka - ortopedie (i absolvent)

Nemocnice akutní péče v Klatovech doplňuje lékařský tým oddělení ortopedie. Zájemcům nabízíme plný popř. i částečný úvazek. Pozice je vhodná i pro absolventy.

Klatovská nemocnice

Lékař/ka - rehabilitační odd. (ideálně L3)

Nemocnice akutní péče v Klatovech doplňuje tým rehabilitačního oddělení o lékaře s ukončeným oborem specializačního vzdělávání Rehabilitační a fyzikální medicína.

Zápatí - další informace

esf eu MMR

©2023 Skupina Nemocnice PK
Created by Beneš & Michl.