Příležitosti pro lékaře

Klatovská nemocnice

Klinický psycholog

Do nemocnice akutní péče v Klatovech hledáme na plný popř. částečný pracovní poměr klinického psychologa - práce v rámci akreditovaného psychiatrické odd.

Klatovská nemocnice

Vedoucí lékař TRN (plicní odd.)

Nemocnice akutní péče v Klatovech obsazuje pozici Vedoucí lékař odd. TRN (plicní).

Klatovská nemocnice

Lékař/ka - odd. ORL a chirurgie hlavy a krku

Nemocnice akutní péče v Klatovech doplňuje lékařský tým oddělení ORL a chirurgie hlavy a krku. Zájemcům nabízíme plný popř. i částečný úvazek.

Klatovská nemocnice

Lékař/ka - chirurgické odd. (L3, L2, L1, absolvent)

Nemocnice akutní péče v Klatovech doplňuje lékařský tým chirurgického oddělení, které disponuje plnou vzdělávací akreditací. Uvítáme erudovaného kolegu i čerstvého absolventa lékařské fakulty. Zájemcům nabízíme plný popř. i částečný úvazek.

Klatovská nemocnice

Lékař/ka - psychiatrické odd. (i absolvent)

Do nemocnice akutní péče v Klatovech hledáme na plný popř. částečný pracovní poměr lékaře/ku na akreditované psychiatrické odd. Příležitost i pro absolventy se zájmem o obor.

Klatovská nemocnice

Lékař/ka - neurologické oddělení (i absolvent)

Do nemocnice akutní péče v Klatovech hledáme na plný popř. částečný pracovní poměr lékaře/ku na neurologické oddělení. Pozice je vhodná i pro absolventy se zájmem o obor.

Klatovská nemocnice

Lékař/ka - ortopedie (i absolvent)

Nemocnice akutní péče v Klatovech doplňuje lékařský tým oddělení ortopedie. Zájemcům nabízíme plný popř. i částečný úvazek. Pozice je vhodná i pro absolventy.

Klatovská nemocnice

Lékař/ka - interní odd.

Na interní oddělení Klatovské nemocnice hledáme lékařku/lékaře se zájmem o vnitřní lékařství, nefrologii nebo další obory vnitřního lékařství. Přijmeme absolventy, lékaře v tréninku i po atestaci.

Klatovská nemocnice

Lékař/ka - transfuzní odd. / hematologie (též absolvent/ka)

Do nemocnice akutní péče v Klatovech hledáme na plný popř. částečný pracovní poměr lékaře/ku na transfuzní odd. Pozice je vhodná i pro absolventy se zájmem o obor.

Zápatí - další informace

ESF

Copyright ©2021 Nemocnice Plzeňského kraje
Created by Beneš & Michl.