Příležitosti pro nelékařské zdravotníky

Klatovská nemocnice

Sestra - oční odd.

Do nemocnice akutní péče v Klatovech hledáme na plný popř. částečný pracovní poměr všeobecnou sestru na oční oddělení. U uchazeček vítána specializace perioperační sestry, ale není podmínkou.

Klatovská nemocnice

Sestra ARO / JIP (i bez specializace)

Do nemocnice akutní péče v Klatovech hledáme na plný popř. částečný pracovní poměr všeobecnou sestru na oddělení intenzivní péče ARO / JIP. Specializace je výhodou, nikoli podmínkou.

Klatovská nemocnice

Sestra - transfuzní odd.

Do nemocnice akutní péče v Klatovech hledáme na plný popř. částečný pracovní poměr všeobecnou sestru na transfuzní oddělení.

Klatovská nemocnice

Sestra - oddělení následné péče (i absolvent/ka)

Nemocnice akutní péče v Klatovech přijme na oddělení následné péče všeobecnou sestru. Pozice je vhodná i pro absolventy/ky. Nepřetržitý provoz. Plný pracovní poměr. Nástup možný ihned.

Klatovská nemocnice

Sestra - následná intenzivní péče (i absolvent)

Nemocnice akutní péče v Klatovech přijme na oddělení následné intenzivní péče všeobecnou nebo praktickou sestru. Možný plný i částečný úvazek. Nástup možný ihned.

Klatovská nemocnice

Sestra - všeobecná / praktická - různá odd. (i absolvent)

Nemocnice akutní péče v Klatovech přijme na různá lůžková odd. (ARO, MJIP, NIP, DIOP, chirurgie, interna) všeobecné nebo praktické sestry. Specializace v různých odbornostech vítána, ale není podmínkou. Pozice je vhodná i pro absolventy/ky se zájmem o obor, popř. pro studenty/ky v závěrečném ročníku (prozatím brigáda). Možnost práce na zkrácený úvazek.

Klatovská nemocnice

Lékárník / lékárnice (i absolvent)

Lékárna Klatovské nemocnice přijme na plný nebo i částečný úvazek lékárnici/níka. Vhodné pro absolventy i lékárníky s praxí.

Klatovská nemocnice

Farmaceutický/á asistent/ka

Lékárna Klatovské nemocnice přijme na plný nebo i částečný úvazek farmaceutického asistenta. Vhodné pro absolventy i asistenty s praxí.

Zápatí - další informace

esf eu MMR

©2023 Skupina Nemocnice PK
Created by Beneš & Michl.