Příležitosti pro nelékařské zdravotníky

Klatovská nemocnice

Sestra na multioborovou JIP (vhodné pro absolventy)

Nemocnice akutní péče v Klatovech přijme na Multioborovou jednotku intenzivní péče všeobecnou případně praktickou sestru. Pozice je vhodná i pro absolventy/ky, popř. na částečný úvazek.

Klatovská nemocnice

Sestra na operační sály - všeobecná / perioperační (i absolvent)

Nemocnice akutní péče v Klatovech přijme na centrální operační sály všeobecnou sestru případně praktickou sestru. Specializace v oboru perioperační péče vítána - možnost práce na zkrácený úvazek. Pozice je vhodná i pro absolventy/ky se zájmem o obor.

Klatovská nemocnice

Lékárník / lékárnice (i absolvent)

Lékárna Klatovské nemocnice přijme na plný nebo i částečný úvazek lékárnici/níka. Vhodné pro absolventy i lékárníky s praxí.

Klatovská nemocnice

Všeobecná sestra na odd. sociálních lůžek (vhodné pro důchodce)

Nemocnice akutní péče v Klatovech přijme na nové oddělení zdravotně sociálních lůžek s nepřetržitým provozem všeobecnou popř. praktickou sestru. Pozice je vhodná i pro zdravotnice v důchodovém věku nebo na částečný úvazek.

Klatovská nemocnice

Nutriční terapeut/ka

Nemocnice akutní péče v Klatovech přijme na oddělení léčebné výživy nutriční terapeutku/terapeuta. Pozice je vhodná i pro absolventy/ky se zájmem o obor. V případě zájmu na zkrácený úvazek, ideálně na celý. Předpokládaný nástup 1. září.

Klatovská nemocnice

Sanitář/ka operačních sálů

Nemocnice akutní péče v Klatovech přijme na centrální operační sály sanitáře. Praxe ve zdravotnictví vítána, ale není podmínkou. Spolehlivé a vážné zájemce minimálně se SŠ vzděláním na pozici připravíme.

Zápatí - další informace

ESF

Copyright ©2021 Nemocnice Plzeňského kraje
Created by Beneš & Michl.