Příležitosti pro nelékařské zdravotníky

Klatovská nemocnice

Sestra - oční odd.

Do nemocnice akutní péče v Klatovech hledáme na plný popř. částečný pracovní poměr všeobecnou sestru na oční oddělení. U uchazeček vítána specializace perioperační sestry, ale není podmínkou.

Klatovská nemocnice

Sestra ARO / JIP (i bez specializace)

Do nemocnice akutní péče v Klatovech hledáme na plný popř. částečný pracovní poměr všeobecnou sestru na oddělení intenzivní péče ARO / JIP. Specializace je výhodou, nikoli podmínkou.

Klatovská nemocnice

VŘ: Manažer ošetřovatelské péče Skupiny Nemocnice PK

Skupina Nemocnice Plzeňského kraje vypisuje výběrové řízení na obsazení pozice manažer ošetřovatelské péče Skupiny NPK. Písemné přihlášky posílejte do 31. srpna 2024 mailem nebo poštou (viz níže)

Klatovská nemocnice

Pečovatelka v přímo obslužné péči na oddělení sociálních lůžek

Do nemocnice akutní péče v Klatovech hledáme pečovatelky v přímo obslužné péči na oddělení sociálních lůžek do nepřetržitého provozu.

Klatovská nemocnice

Sestra - transfuzní odd.

Do nemocnice akutní péče v Klatovech hledáme na plný popř. částečný pracovní poměr všeobecnou sestru na transfuzní oddělení.

Klatovská nemocnice

Všeobecná sestra na oddělení sociálních lůžek

Do nemocnice akutní péče v Klatovech hledáme všeobecnou sestru na oddělení sociálních lůžek. Jedná se o nepřetržitý provoz (denní a noční 12hodinové směny), úvazek 0,75 až 1,0. Dále přijmeme všeobecnou sestru na krátké odpolední směny od 14:30 do 18:00. Vhodné pro sestry na rodičovské dovolené či v důchodu.

Klatovská nemocnice

Sestra - oddělení následné péče (i absolvent/ka)

Nemocnice akutní péče v Klatovech přijme na oddělení následné péče všeobecnou sestru. Pozice je vhodná i pro absolventy/ky. Nepřetržitý provoz. Plný pracovní poměr. Nástup možný ihned.

Klatovská nemocnice

Zdravotní laborant/ka (i absolvent)

Do nemocnice akutní péče v Klatovech hledáme na plný pracovní poměr zdravotního laboranta / zdravotní laborantku na oddělení patologické a mikrobiologické. Pozice je vhodná i pro absolventy/tky.

Klatovská nemocnice

Sestra - následná intenzivní péče (i absolvent)

Nemocnice akutní péče v Klatovech přijme na oddělení následné intenzivní péče všeobecnou nebo praktickou sestru. Možný plný i částečný úvazek. Nástup možný ihned.

Zápatí - další informace

esf eu MMR

©2024 Skupina Nemocnice PK
Created by Beneš & Michl.