Nechte se naočkovat u nás v Klatovech

Také Klatovská nemocnice provádí očkování proti onemocnění covid. Naší snahou je, aby očkování bylo efektivní a pro vás srozumitelné. Proto zde nabízíme všechny důležité informace o provozu našeho očkovacího místa. 

AKTUALITY

Očkování bez registrace pokračuje i v září

Očkování bez registrace pokračuje v Klatovské nemocnici i v září a to vždy v pátek. V pátek 3. a 10. září je určeno jak dospělým (16+) tak i dětem ve věku 12 až 15 let. Bude přítomen pediatr. Dítě musí být v doprovodu zákonného zástupce (rodič).     

  • dospělí (16+): každý pátek | 8 - 13 hod 
  • mládež (12 až 15 let) pátek 3. a 10. září | 8 - 13 hod

Od pátku 20. srpna se očkuje už pouze v nemocnici

Z důvodu, že kulturní dům už opět slouží svému hlavnímu poslání - kultuře, se od pátku 20. srpna přesunulo očkování proti nemoci covid do nemocnice. V Klatovské nemocnici (Plzeňská 929) se očkuje v ortopedické ambuanci - od hlavního vchodu vpravo. 

Očkování v místě bydliště - mobilní očkovací tým

Od poloviny srpna máme k dispozici mobilní očkovací tým, který provádí očkování přímo v obcích a městech na Klatovsku, které si pro své občany očkování domluví. Starostové jsou informováni. Pokud chcete využít, obraˇtte se na vedení obce/města. S sebou je nutno mít kartu pojišťovny a občanku nebo pas (cizinci). 

Očkování mládeže 12 až 15 let dle registrace

Termíny pro očkování mládeže od 12 do 15 let budeme nabízet v září dle zájmu veřejnosti resp. počtu registrovaných zájemců v této kategorii. Bude přítomen pediatr. Zájemce o očkování z této kategorie musí doprovázet zákonný zástupce, zpravidla rodič.  

Co vás dále zajímá

Jak se objednat k očkování?

Vytvořte registraci na webu registrace.mzcr.cz a vyberte si očkovací místo "Klatovská nemocnice - kulturní dům". Až přijdete na řadu a obdržíte SMS s PIN2, proveďte objednávku na rezervace.mzcr.cz.  

Kde se očkuje / kontakt?

Od 20. srpna se očkuje už výhradně v nemocnici a to v monobloku v ortopedické ambulanci (z vestibulu vpravo). Kontakt: 376 335 920 (PO-PÁ 8-14), ocm@klatovy.nemocnicepk.cz.  

Čím se v Klatovech očkuje?

Naše očkovací místo očkuje dlouhodobě výhradně vakcínou Pfizer. V druhém srpnovém týdnu máme omezené množství vakcíny Janssen.

Obdržím certifikát už po první dávce očkování?

Certifikát o absolvování očkování ať už první nebo druhou dávkou si lze stáhnout na portálu ÓČKO - https://ocko.uzis.cz. Více v Častých dotazech.


Zápatí - další informace

ESF

Copyright ©2021 Nemocnice Plzeňského kraje
Created by Beneš & Michl.