Nechte se naočkovat v Klatovech

Klatovská nemocnice provádí i nadále očkování proti onemocnění covid. Naší snahou je, aby očkování bylo efektivní a pro vás srozumitelné. Proto zde nabízíme všechny důležité informace o provozu našeho očkovacího místa. 

AKTUALITY

Očkování bez registrace pokračuje i v létě, ovšem jen každý druhý pátek

Očkování bez registrace pokračuje pro dospělé (16+) i v létě a to tradičně v pátky. Kvůli nižší poptávce už ale jen jednou za 14 dnů (viz termíny níže). Děti a mládež od 12 do 15 let očkujeme pouze s registrací.

Bez registrace (16+) - monoblok KN (zadní vchod)
  • PÁ  24. 6. | 9 - 12 hod
  • PÁ  8. 7. | 9 - 12 hod
  • PÁ  22. 7. | 9 - 12 hod
  • srpen bude upřesněn

20220224_114305

Dotazníky k očkování - ke stažení a vyplnění

Očkování mládeže 12 až 15 let jen s registrac

Termíny pro očkování mládeže od 12 do 15 let nabízíme nadále dle počtu registrovaných zájemců této kategorie. U očkování je přítomen pediatr. Zájemce musí doprovázet zákonný zástupce, zpravidla rodič. 


Jak se objednat k očkování?

Vytvořte registraci na webu registrace.mzcr.cz a vyberte si očkovací místo "Klatovská nemocnice". Až přijdete na řadu a obdržíte SMS s PIN2, proveďte objednávku na rezervace.mzcr.cz.  


Očkování dětí do 11 let žádejte primárně u jejich pediatrů 

V očkovacích centrech v Plz. kraji se ztotožňujeme s názorem odborníků, že děti by měli primárně očkovat jejich praktičtí lékaři pro děti a dorost (PLDD).  Vyzýváme proto rodiče, aby očkování dětí žádali primárně u nich. Věříme, že se této role rádi ujmou. 


Co vás dále zajímá

Kde se očkuje / kontakt?

Očkujeme přímo v Klatovské nemocnici: Plzeňská 929, Klatovy IV - v prostorách dřívější dětské neurologické ambulance. Vstup je vedlejším vchodem ze zadní strany monobloku (za lékárnou).  

Jak získám certifikát o očkování?

Certifikát o absolvování očkování ať už první nebo druhou nebo třetí dávkou si lze stáhnout na portálu ÓČKO - https://ocko.uzis.cz

Čím se v Klatovech očkuje?

Naše očkovací místo očkuje dlouhodobě výhradně vakcínou Pfizer

Vakcína Novavax dorazila do ČR a následně i do Plzeňského kraje na počátku března. Vzhledem k nízkému zájmu i o tuto "klasickou" proteinovou vakcínu a balení po více dávkách bude v kraji pro veřejnost k dispozici jen na jediném očkovacím místě a to v Plzni na EUC klinice. Registraci a rezervaci je proto nutné udělat právě na toto očkovací místo registrace.mzcr.cz. Vakcína není určena k přeočkování třetí posilující dávkou. Je pouze pro nově očkované. 


Zápatí - další informace

esf eu MMR

©2022 Skupina Nemocnice PK
Created by Beneš & Michl.