Doprava k nemocnici

Osobní doprava

Do interaktivní mapy si můžete vepsat lokalitu, odkud jedete, a mapový průvodce Vám najde nejsnadnější cestu.


Parkování

Přímo v nemocničním areálu je přes 250 parkovacích míst - část před a za hlavní budovou nemocnice a v těsné blízkosti dalších objektů a pracovišť nemocnice. Nejvíce míst je v krytém parkovacím domě v těsné blízkosti hlavní budovy. Dlouhodobé parkování v areálu nemocnice je zpoplatněné. Bezplatné parkování je buď 30 minut, nebo tři hodiny v případě návštěvy a nákupu v některé z lékáren Klatovské nemocnice. 

Parkovací místa vyhrazená pro držitele průkazu ZTP jsou přímo před hlavním vchodem do hlavní budovy nemocnice a před hlavními vchody všech navštěvovaných budov areálu. Dále se nachází vpravo v přízemí parkovacího domu. Motoristé převážející imobilní pacienty nebo pacienty ve velmi těžkém stavu mohou na dobu nezbytně nutnou k vystoupení a nastoupení pacienta zastavit krátkodobě na komunikaci před vchodem do nemocnice. Pro delší stání je ale nutné, aby přeparkovali. 

Plán areálu nemocnice        Provozní řád parkování

Zhruba 50 parkovacích míst je v těsné blízkosti areálu nemocnice v ulici Pod Nemocnicí. 


Autobusová doprava

Jizdní řády linek naleznete po odkliku na vybranou linku (níže). Veřejnou dopravu k nemocnici zajišťuje po dohodě s městem Klatovy společnost ČSAD autobusy Plzeň na lince 1, 2 a 4 a na dalších dálkových linkách po dohodě s Plzeňským krajem. Ve vozech platí tarif schválený MÚ Klatovy resp. KÚ Plzeňského kraje. Informace o tarifu jsou zveřejněny ve vozidlech na dané lince.


Vlakové spoje

Hlavní vlakové nádraží Klatovy na tratích Plzeň - Klatovy - Železná Ruda a Domažlice - Klatovy - Horažďovice je od nemocnice vzdáleno 1,4 km

Zápatí - další informace

esf eu MMR

©2024 Skupina Nemocnice PK
Created by Beneš & Michl.