Vzhůru na Ledvinu | 17. 6. v 10 hod | Žinkovy - zdravotní procházka pro lepší kontrolu cukrovky

8. 6. 2023

POZVÁNKA, PREVENCE

Připojte se společně s Klubem sv. Václava a s podporou nefrologické ambulance Klatovské nemocnice k historicky prvnímu společnému výstupu na kopec Ledvina u Žinkov na jižním Plzeňsku! A proč právě kopec Ledvina? Symbolicky tak chceme připomenout, že ledviny jsou důležitým orgánem, kterému je třeba krýt záda a kterému by měli věnovat zvýšenou pozornost právě pacienti s cukrovkou 2. typu. Podpořte vycházkou své zdraví a získejte zároveň řadu zajímavých tipů a informací.

Pojďte si zpříjemnit víkendové dopoledne.
Cukrovka není podmínkou účasti :)

Kdy?

Sobota 17. června 2023 od 10 hodin - předpokládaný konec po poledni)

Kdy?