Účastníme se festivalu vzdělávání a práce Posviť si na budoucnost

8. 10. 2019

POZVÁNKA

Nemocnice Plzeňského kraje se i letos budou účastnit unikátního veletrhu studijních a pracovních příležitostí Posviť si na budoucnost, který se uskuteční v pátek a v sobotu 18. a 19. října v plzeňském multifunkčním areálu DEPO:2015. Zveme žáky základních škol a studenty středních i vyšších škol a samozřejmě i učilišť a dalších vzdělávacích institucí stejně jako všechny mladé lidi, kteří přemýšlí nad co nejlepším uplatněním na trhu práce, aby se přišli podívat. Zatímco pátek je určen hlavně školám, v sobotu je veletrh otevřen pro všechny zájemce z řad veřejnosti.

Posviť si na budoucnost je unikátní festival vzdělávání a práce, který nabízí žákům, studentům, ale i rodičům ucelený přehled o možnostech studia a následného kariérního uplatnění v Plzeňském kraji.

Na akci se představí zástupci středních škol Plzeňského kraje, všech fakult ZČU a taktéž zástupci zaměstnavatelů v regionu. Mezi nimi nebudou chybět ani Nemocnice Plzeňského kraje, které s téměř 1700 zaměstnanci patří mezi největší poskytovatele práce v kraji.

Celý festival i showroom NPK budou interaktivní, aby se co nejvíce přiblížil studentům a poskytl informace zábavnou a zajímavou formou.

Těšíme se i na Vás.

Kde? DEPO:2015, Presslova 14, Plzeň