Od 20. srpna se očkuje už pouze v nemocnici. Klatovská nemocnice opouští Družbu. Za prostory děkujeme

16. 8. 2021

KRÁTKÁ INFORMACE

Vzhledem k tomu, že očkování zpomaluje a Kulturní dům Družba bude od víkendu patřit už opět hlavně kultuře, končí v něm působení očkovacího místa Klatovské nemocnice. Od pátku 20. srpna bude Klatovská nemocnice očkovat už výhradně v nemocnici a to v monobloku v ortopedické ambulanci (z vestibulu vpravo). 

„Chtěl bych ještě jednou poděkovat městu Klatovy, že nám hned od počátku očkování vyšlo vstříci a poskytlo nám a také všem zájmecům o očkování prostory kulturního domu," říká ředitel Klatovské nemocnice Jiří Zeithaml s tím, že od 26. ledna do současnosti podali zdravotníci v Družbě zhruba 40 tisíc dávek vakcíny. „Věříme, že to přispěje k tomu, aby případné další vlny pandemie nemoci covid měly mírný průběh a aby nejen náš klatovský kulturní dům sloužil do budoucna už pouze svému původnímu účelu," doplňuje ředitel.

Celkově už podala Klatovská nemocnice (v Družbě, v nemocnici a mobilním způsobem) přes 47 tisíc dávek vakcíny. Kompletní očkování (dvěma dávkami) ukončilo na očkovacích místech nemocnice přes 22 tisíc lidí. 

Přesun se týká i očkování bez nutnosti registrace. V pátek 20. srpna mohou zájemci bez registrace přijít od 8 do 13 hodin právě do nemocnice. 

Nové kontakty na očkovací místo Klatovské nemocnice jsou 376 335 920 (PO-PÁ 8-14) a ocm@klatovy.nemocnicepk.cz

Více o očkování v Klatovech zde: Očkování Klatovy 

Zpět

Zápatí - další informace

ESF

Copyright ©2021 Nemocnice Plzeňského kraje
Created by Beneš & Michl.