Milá slova pacientky: Moc děkuji, zažila jsem neskutečnou ochotu celého personálu

8. 10. 2020

PODĚKOVÁNÍ

"Vážený pane řediteli, byla jsem u Vás nedávno hospitalizována na gynekologickém oddělení pro plánovanou operaci. Zažila jsem neskutečnou ochotu celého personálu na tomto oddělení. Někdo může namítnout, že je to běžné, ale věřte mi, taková ochota a rodinné prostředí jsem nikde nezažila..."

Tak začíná vzkaz pacientky Jitky Malé, ve kterém přes facebook vyjádřila poděkování za péči na gynekologickém odd. Klatovské nemocnice. Děkovné dopisy dostáváme pravidelně. Tento ale mimořádně, samozřejmě se svolením autorky, uveřejňujeme a za milá slova taktéž děkujeme.

"... Zažila jsem neskutečnou ochotu celého personálu na tomto oddělení. Někdo může namítnout, že je to běžné, ale věřte mi, taková ochota a rodinné prostředí jsem nikde nezažila. Od paní uklízečky, sanitářek, sestřiček, lékařů až po pana primáře nebyl u nich jediný den bez úsměvu na tváři. Taková ochota a péče jaká nám tam byla poskytována se jen tak nevidí.

Neskutečný obdiv a díky... Tam bylo nádherně vidět, jak personál miluje svého primáře a naopak, jak si primář váží všech, kteří tam na oddělení pracují. Opravdu jsme si tam připadaly s mojí spolubydlící na pokoji jako celebrity. Všichni lékaři i sestřičky se nás neustále ptaly, zda je vše v pořádku, zda něco nepotřebujeme. Tam nebyl nic problém. Velké díky samozřejmě také všem na operačním sále, kde byli také všichni usměvaví a milí. Takto by měla vypadat péče všude... A všechno je v lidech...moc všem ještě jednou děkuji..."

❤️ Jitka Malá, Stříbro