Klatovská nemocnice zrekonstruovala lékařské pokoje psychiatrického oddělení

24. 6. 2021

KRÁTKÁ INFORMACE

Klatovské nemocnice zrekonstruovala lékařské pokoje psychiatrického oddělení, které sídlí v jedné z původních budouv areálu, tzn. mimo nový monoblok. V nich psychiatričtí lékaři řeší především diagnózy a postup léčby svých pacientů, ale mají zde i zázemí v případě služeb.

Investice vyšla na 700 tisíc korun a její součástí bylo i vybudování sociálních zařízení přímo na pokojích. „Psychiatrické oddělení je v jedné z původních budov areálu, které se snažíme neustále modernizovat. Zpravidla v nich zlepšujeme prostory pro pacienty, ale důležité je i zázemí pro personál,“ říká vedoucí technického oddělení Klatovské nemocnice Václav Jakl.

„Na lékařských pokojích zpracováváme výsledky vyšetření, píšeme zprávy, zvažujeme a připravujeme postup léčby a připravujeme se zde na vizity. Je to vlastně hlavní pracovna každého lékaře. A v případě nočních nebo víkendových služeb zde lékaři také odpočívají,“ vysvětluje primář klatovské psychiatrie Jiří Navrátil.