Akce Anděl mezi zdravotníky se koná sedmým rokem. „Je určena lékařům, zdravotním sestrám, terapeutům, lékárníkům, různým pečovatelům a ošetřovatelkám, samozřejmě záchranářům a zkrátka všem zdravotníkům, kteří pečují o naše zdraví a kteří jsou něčím výjimeční, dávají své profesi srdce a zaslouží veřejně poděkovat,“ popisuje pořadatel soutěže David Novotný.
Přihlásit zdravotníky do soutěže mohou vždy na jaře zdravotnická zařízení, kolegové i zdravotníci sami. Před prázdninami vybere porota z přihlášek 12 finalistů, kteří se setkají v srpnu na slavnostním večeru v Městském divadle v Náchodě. Během tří disciplín pak porota složená z odborníků z oblasti zdravotnictví (např. i ministra zdravotnictví) ale také z osobností ze šoubyznysu vybere a ocení tři nejlepší.
„Jedná se o rozhovor s osobností, splnění zdravotnického úkolu a řekněme promenáda ve zdravotnickém oblečení,“ přiblížil pořadatel disciplíny. Vedle toho bude udělena i Cena Florence (Sympatie) , o které rozhodne veřejnost. „Budeme velmi rádi, pokud podpoříte naší kolegyni Janu Rubášovou. Je vždy milá, ochotná a pracovitá. Svým pozitivním přístupem dokáže zpříjemnit den každému kolem sebe. Není divu, že ji mají všichni rádi. Je prostě člověk se srdcem na správném místě, na interním oddělení je to náš opravdový anděl,“ říkají kolegyně z interního oddělení.
Jak podpořit Janu Rubášovou?
- Najděte si instagramový nebo facebookový profil časopisu Florence
- Vyhledejte kandidáta č. 8 – Janu Rubášovou
- A dejte jí lajk - "palec" nebo "srdíčko"
- Hlasování probíhá do úterý 18. 8. do půlnoci
- Příspěvek Jany Rubášové k hlasování můžete sdílet, ale počítat se budou pouze hlasy na originálním FCB a IG Florence
- Slavností vyhlášení soutěže se bude konat v sobotu 22. 8. v Městském divadle Dr. J. Čížka v Náchodě
Jana Rubášová – interní odd. Klatovské nem.
|






