Dárci krve obdrží nejen uprostřed prázdnin dárek od Avonu a Maruščiny perníčky

27. 7. 2023

KRÁTKÁ INFORMACE, DÁRCI KRVE

Vzhledem k dovoleným a cestování ubyde vždy během léta na transfuzním oddělení Klatovské nemocnice dárců krve. Ta je ale stále potřebná. Vědí to i Ludmila Vávrová ze Studia AVON U Lidušky a Maruška Týmlová, výrobce Maruščiných perníčků. Obě ženy proto připravily pro dárce, kteří přijdou darovat nejen v polovině prázdnin, zajímavé dárky v podobě kosmetických produktů a právě perníčků.

„Oslovila mě kamarádka, zda bych neměla nápad, jak podpořit dárce během léta, tak jsem se spojila s Maruškou, a vymyslely jsme akci Srdce na správném místě. V pondělí 31. července a ve středu a čtvrtek 2. a 3. srpna obdrží každý dárce, který přijde darovat do Klatov krev, dárkovou tašku s kosmetikou Avon a perníčky v hodnotě zhruba 300 korun. Noví dárci neboli prvodárci pak obdrží ještě trochu hodnotnější dárek,“ popisuje Ludmila Vávrová.

Pro dárce a prvodárce ve dnech 31.7. a 2. a 3.8.
  • Dárkový balíček Avon + perníčky
  • obdrží na tranbsfuznáím odd. KN po odběru
Pro všechny dárce krve v KN a na výjezdech
  • Masáže v „lymfokřesle“ + slevy na Avon a slevy na objednávky perníčků (prokázat se průkazkou dárce)
  • platí ve Studiu Avon (Plánická 67, KT) a Maruščiny perníčky (Plánická 26, KT)

Obdarováni ale budou i ostatní dárci, kteří darují v Klatovech v jiných termínech nebo výjezdovým způsobem. Obdrží poukaz na masáže v lymfodrenážním křesle ve studiu Avon a slevu na produkty studia a dále slevu na objednávku v obchůdku Maruščiny perníčky. Stačí se prokázat průkazkou dárce krve. Podrobnosti buď na transfuzním oddělení nebo přímo v provozovnách (Studio U Lidušky – Plánická 67, Maruščiny perníčky – Plánická 26).