Neformální setkání těhotných žen s vedením porodnice

Vše, co Vás zajímá o těhotenství, porodu, prvních dnech novorozence i o samotné porodnici Klatovské nemocnice, se můžete dozvídat při pravidelných neformálních setkáních s vedením porodnice, které se koná  zpravidla každou první středu v měsíci od 13:30. Cílem tohoto setkání je seznámit rodičky i budoucí tatínky s naším pracovištěm a zázemím či s průběhem porodu. Cenné bývají i informace, jakou doporučujeme výbavu pro maminky a výbavičku pro miminko do porodnice, nebo informace o kojení a péči o dítě. V rámci debaty zodpovíme i vaše dotazy.

Z důvodu zatím ne zcela ideální epidemiologické situace se snažíme, aby počet účastníků nebyl nadbytečný. Na setkání proto zveme především ženy s termínem porodu do konce následujícího měsíce po termínu setkání (tzn. např. na setkání v červenci ženy s termínem porodu do konce srpna apod.). Prosíme ženy s pozdějším termínem porodu, aby počkaly na další setkání. Doprovodem se myslí nejvýše jedna dospělá osoba, zejm. otec dítěte. Prosíme, neberte na setkání víc členů rodiny nebo děti.   

    • středa 6. října - 13:30
    • středa 3. listopadu - 13:30
    • středa 1. prosince - 13:30
    • středa 5. ledna 2022 - 13:30

Zpravidla první středa v měsíci (v případě, že se jedná o státní svátek, setkání se posouvá na další středu nebo se v daný měsíc nekoná).

Sraz účastníků je na chodbě před porodnicí v 5. NP monobloku. 

Bližší info na 376 335 504 nebo na maillu marketa.buresova@klatovy.nemocnicepk.cz 

žena

Zápatí - další informace

ESF

Copyright ©2021 Nemocnice Plzeňského kraje
Created by Beneš & Michl.