Odborné stáže studentů SZŠ, VOŠZ a VŠ

Klatovská nemocnice

Pozice je vhodná pro absolventy

Nemocnice akutní péče umožňuje studentům všech typů zdravotnických škol (SZŠ, VOŠZ aj.) a fakult (LF, FZS apod.) odborné stáže.

Systém stáže

Odborné stáže studentů zajišťuje v Klatovské nemocnici hlavní sestra Mgr. Vladislava Veselá:

S ní si student domluví podmínky stáže, které jsou pak zahrnuté do smlouvy o uskutečnění odborné stáže. Smlouvu potrzuje vedení školy.  Student rovněž vyplňuje formulář Odborná praxe pro studenty)

Průběh stáže

Stáž se řídí podmínkami smlouvy.

Vedoucí pracovníci oddělení studenta seznámí s organizací práce na oddělení, představí ho spolupracovníkům a provedou nezbytná školení.

Studentovi přidělí odborného školitele, pod jehož dohledem student pracuje a zaměřuje se zejména na činnosti, které jsou předmětem jeho smlouvy.

Místo výkonu práce: Klatovy

Máte zájem o tuto pozici?

Dejte nám vědět! Vyplňte prosím tento formulář, zavolejte nám na 376 335 917; 605 234 294
nebo napište na kariera@klatovy.nemocnicepk.cz.

Přetáhněte sem soubory, nebo klikněte na Procházet

* Povinné položky

Odesláním odpovědi souhlasím, aby pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici zpracovávala společnost Klatovská nemocnice, a.s., IČO: 263 60 527, Plzeňská 929, 339 01 Klatovy mnou poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679.