110 let na Křesťanském vrchu

INTERNETOVÁ VÝSTAVA HISTORICKÝCH FOTOGRAFIÍ

Vážení návštěvníci,

dovolte nám pozvat vás jménem Klatovské nemocnice, a. s. na virtuální výstavu „110 let na Křesťanském vršku“ připravenou u příležitosti kulatého výročí otevření nemocnice v Klatovech v současném nemocničním areálu.

Cílem výstavy není představit vám detailní stoletou historii nemocnice. Smyslem je připomenout alespoň některé milníky klatovského zdravotnictví, vyzdvihnout tradici lékařství v regionu, ukázat něco z proměny nemocnice a seznámit s některými zajímavostmi.

Pro výstavu prostřednictvím internetových stránek jsme se rozhodli zejména kvůli dostupnosti, neboť takto ji lze navštívit kdekoli, kdykoli a klidně i opakovaně. Pochopitelně je pro nás tato forma výstavy i organizačně jednodušší a přitom věříme, že neztrácí na atraktivitě. A s tou souvisí ještě jeden neméně důležitý důvod. V této podobě lze výstavu snáze rozšiřovat o podklady, které získáme až v jejím průběhu. Máte-li jakékoli historické snímky, budeme rádi, pokud nám je poskytnete, nejlépe s popisem a v elektronické podobě na emailovou adresu jiri.kokoska@nemocnicepk.cz

Bude nám potěšením, pokud se vám výstava bude líbit.

Jiří Kokoška
komunikace a PR Skupiny Nemocnice Plzeňského kraje

Zápatí - další informace

esf eu MMR

©2024 Skupina Nemocnice PK
Created by Beneš & Michl.