Při odchodu si pečlivě zkontrolujte, zda jste v nemocnici nic nezapomněli. Nemocnice doporučuje, aby Vám při ukončení hospitalizace pomohli blízcí a zajistili Vám pohodlný odvoz.
Jménem Klatovské nemocnice Vám dále přejeme brzké doléčení a rychlou rekonvalescenci. Doufáme zároveň, že jste byli s péčí u nás spokojeni.
Poděkování
Pokud chcete zdravotníkům vyjádřit vděk za dobře odvedenou práci a příjemné vystupování, využijte možnosti poslat děkovný vzkaz příslušnému oddělení např. přes kontaktní formulář (níže).
Pokud chcete vyjádřit vděk i nad rámec verbálního poděkování, lze podpořit finančním darem nemocnici. Informace k poskytnutí daru naleznete zde.

Pošlete ošetřujícím poděkování nebo pochvalu. Rádi vzkaz předáme
Poděkování, pochvaly
| 22. 12. 2025 |
VH Stod |
ortopedie - Dobrý den, ráda bych touto cestou poděkovala MUDr. Andrlemu a přítomné sestřičce na ortopedické ambulanci. Akutně vyšetřili a následně ošetřili mého dědečka, a to bez jakékoli prodlevy a především s úsměvem na tváři. Vážíme si Vaší práce a jsme neskutečně vděční. |
| Tým KN | Dobrý den, těší nás Vaše slova chvály na pana doktora i sestřičku. Velmi rádi jim Vaše poděkování předáme. | |
| 21. 12. 2025 |
Kristýna H. Dolní Lukavice |
dětské, pediatrie - Dobrý večer, jsem hrozně ráda, že tento vzkaz můžu napsat Vaší nemocnici. Chtěla bych moc poděkovat dětskému oddělení B za milý přístup, personál i prostředí. Od příjmu až po celou dobu hospitalizace se o nás krásně starali. Nikdy jsem nepotkala tak úžasné lidi z řad personálu nemocnice. Těchto lidí si važte, protože takový personál, co tam máte, se hledá těžce. Jsou to lidé, co mají srdíčko na svém místě. Moc Vám ještě jednou děkuji a prosím, aby se moje řádky, co tu píšu, právě dostaly na dětské oddělení B. Přejeme Vám krásné Vánoce. |
| Tým KN | Dobrý den, děkujeme za Vaše milá slova a velmi rádi je předáme všem na dětské oddělení. Přejeme Vám také hezké vánoční svátky. | |
| 19. 12. 2025 |
LK Všeruby u Kdyně |
neurologie - Sice to bude rok, ale i tak moc děkuji panu primáři Svobodovi a celému oddělení za perfektní péči při příjmu i následné hospitalizaci. |
| Tým KN | Dobrý den, velmi rádi panu primáři i ostatnímu zdravotnickému personálu Vaše poděkování předáme. Těší nás Vaše spokojenost s poskytnutou péčí během hospitalizace. | |
| 13. 12. 2025 |
Lenka B. |
neurologie - Chtěla bych vám moc poděkovat. Včera mě musel manžel odvézt s bolestí zad, už jsem nemohla ani jít. Pan doktor mě bez problémů ošetřil a dneska už můžu dojít bez pomoci manžela. Ještě jednou vám moc děkujeme za vstřícnost a okamžitou pomoc. |
| Tým KN | Dobrý den, děkujeme za Vaše kladné hodnocení poskytnuté péče i vstřícnosti personálu. Velmi rádi jim Vaše poděkování předáme. | |
| 12. 12. 2025 |
LK Nýrsko |
ORL - MUDr. Ahmad J.M. Almasri z ORL vřele doporučuji. Je to špičkový profesionál s velmi lidským a empatickým přístupem. Při vyšetření byl maximálně ohleduplný a vše mi srozumitelně vysvětlil, takže jsem přesně věděl, jak bude léčba probíhat. Necítil jsem se vůbec odbytě. Také bych rád pochválil sestřičky, které jsou neuvěřitelně vstřícné a milé. Jsou skvěle organizované a jejich příjemné chování vytváří v ordinaci klidnou a pozitivní atmosféru. Celý tým si zaslouží nejvyšší hodnocení! |
| Tým KN | Dobrý den, velmi si ceníme Vašich milých slov na personál ORL ambulance. Rádi je předáme jak panu doktorovi, tak i sestřičkám. |






