Sestra na multioborovou JIP (vhodné pro absolventy)

Klatovská nemocnice

Pozice je vhodná pro absolventy

Nemocnice akutní péče v Klatovech přijme na Multioborovou jednotku intenzivní péče všeobecnou případně praktickou sestru. Pozice je vhodná i pro absolventy/ky, popř. na částečný úvazek.

Co nabízíme

• podporu vzdělávání a rozvoje
  • práci v přátelském kolektivu
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • možnost práce na zkrácený úvazek
  • zaměstnanecké benefity (např. dovolená nad rámec zákona, příspěvek na penzijní připojištění, dotované stravování, mobilní a datové služby i pro rodinné příslušníky aj.)
  • zájemkyním s malými dětmi možnost umístění dětí do dětské skupiny v areálu nemocnice.

Co požadujeme

• odbornou způsobilost / zájem o obor -  specializace vítána (není však podmínkou)
  • zdravotní způsobilost, trestní bez´úhonnost
  • chuť se dále rozvíjet
  • komunikativnost, lidský přístup, profesionalitu

Kontakt / informace

Místo výkonu práce: Klatovy

Máte zájem o tuto pozici?

Dejte nám vědět! Vyplňte prosím tento formulář, zavolejte nám na 376 335 917; 605 234 294
nebo napište na kariera@klatovy.nemocnicepk.cz.

Přetáhněte sem soubory, nebo klikněte na Procházet

* Povinné položky

Odesláním odpovědi souhlasím, aby pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici zpracovávala společnost Klatovská nemocnice, a.s., IČO: 263 60 527, Plzeňská 929, 339 01 Klatovy mnou poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679.