Všeobecná sestra na odd. sociálních lůžek (vhodné pro důchodce)

Klatovská nemocnice

Nemocnice akutní péče v Klatovech přijme na nové oddělení zdravotně sociálních lůžek s nepřetržitým provozem všeobecnou popř. praktickou sestru. Pozice je vhodná i pro zdravotnice v důchodovém věku nebo na částečný úvazek.

Co nabízíme

• práci v přátelském kolektivu
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • možnost práce na zkrácený úvazek
  • zaměstnanecké benefity (např. dovolená nad rámec zákona, příspěvek na penzijní připojištění, dotované stravování, mobilní a datové služby i pro rodinné příslušníky aj.)
  • podporu dalšího vzdělávání a rozvoje
  • zájemkyním s malými dětmi možnost umístění dětí do dětské skupiny v areálu nemocnice.

Co požadujeme

• odbornou způsobilost
  • zdravotní způsobilost, trestní bez´úhonnost
  • komunikativnost, lidský přístup, profesionalitu

Kontakt / informace

Místo výkonu práce: Klatovy

Máte zájem o tuto pozici?

Dejte nám vědět! Vyplňte prosím tento formulář, zavolejte nám na 376 335 917; 605 234 294
nebo napište na kariera@klatovy.nemocnicepk.cz.

Přetáhněte sem soubory, nebo klikněte na Procházet

* Povinné položky

Odesláním odpovědi souhlasím, aby pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici zpracovávala společnost Nemocnice Plzeňského kraje, a.s., IČO: 291 07 245, Vejprnická 56, 318 00 Plzeň mnou poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Více viz zde.

Zápatí - další informace

ESF